پارچه های فاستونی جودون در عین حال که طرح دارند جزو پارچه های ساده طبقه بندی می شوند چرا که طرح پارچه ریز و همراه بافت آن است.
این پارچه ها در عین حال که کاملا ساده نیستند اما در مقایسه با طرحهای چها خانه و دیپلمات (راه راه)، ساده به حساب می آیند !
به نظر نویسنده ی این خطوط استفاده از پارچه هایی این چنین که به اصطلاح بافت دارند برای تهیه ی ست کت و شلوار یا کت و دامن بهتر از پارچه های کاملا ساده یا طرح دارند.
کت و شلواری که پارچه ی آن کاملا ساده باشد زود خسته کننده می شود و دوخت کت و شلوار یک دست چهارخانه هم نه چندان مرسوم است و نه چندان جذاب.
اغلب پارچه های فاستونی طرح دار وقتی با مکمل خود ترکیب می شوند ست جذاب و دوست داشتنی پدید می آورند مانند کت چهارخانه ای که با شلوار ساده ست شده است.

اگر علاقه  یا نیاز دارید ستی رسمی و یک دست تهیه کنید انتخاب پارچه ی فاستونی جودون را به شما پیشنهاد می دهیم.
پارچه ی فاستونی جودون در عین حال که طرح شلوغی ندارد و به زیبایی می تواند پارچه ی کت و شلوار یا کت و دامن شما به طور همزمان باشد، با بافت خاص خود و تلالو رنگی که ایجاد می کند ملال آور و خسته کننده نمی شود، از سوی دیگر دست شما را باز می گذارد تا انواع پیراهن را با آن بپوشید، هم ساده و هم طرح دار، نکته ای که هنگام پوشیدن کت چهارخانه یا دیپلمات باید به آن توجه داشته باشید و هر پیراهنی را با کت خود نپوشید.
پوشیدن یک پیراهن طرح دار با کت چهارخانه لباس شما را شلوغ می کند و پوشیدن پیراهن طرح دار یا راه راه با کت و شلوار دیپلمات جلوه ی طرح دیپلمات لباستان را کاهش می دهد.
اما پارچه ی جودون دست شما را در انتخاب طرح باز می گذارد، پس فقط به دنبال پیراهنی با هارمونی رنگی با آن باشید حالا با چه طرحی؟ فقط به سلیقه و علاقه ی شما بستگی دارد، هرچه انتخاب کنید پارچه های فاستونی جودون ما با آن کنار می آیند.

نکاتی که برای خرید پارچه فاستونی جودون باید بدانید

1-     توجه به مواد تشکیل دهنده ی پارچه ی فاستونی جودون : بسته به نیاز و مورد مصرف و علاقه ی شما ، ترکیبهای پشم ترویرا ، ترویرا ویسکوز یا پلی استر ویسکوز بین پارچه های فاستونی مرسومند اما کالیته های 60557 و 60227 جودون ما دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار پشم ترویرا 45/55 هستند.

2-     وزن یا گرماژ پارچه ی فاستونی جودون : پارچه های جودون ما با گرماژ 320 گرم پارچه ای چهارفصل است.
پارچه های فاستونی با گرماژ بالاتر پاییزه و زمستانه اند و پارچه های فاستونی با گرماژ پایین تر تابستانه.
پارچه های فاستونی جودون حد وسط گرماژ را دارا هستند و می توانند در تمامی فصول شما را همراهی کنند.

3-     نمره نخ : نمره ی نخ تعیین کننده ی زیردست و گرماژ پارچه است .
کالیته های جودون ما با نخ 60 تولید می شوند و در عین ظرافت و لطافت خوش دوخت و خوش ایستند.

4-     شرکت های تولید کننده ی پارچه های فاستونی جودون : کالیته ی 60557 سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت مطهری ست و مختص ما تولید می شود.
کارخانه ی مطهری از قدیمی ترین و خوشنام ترین تولیدکنندگان پارچه ی فاستونی در ایران است، تولیدکنندگان و دست اندرکاران صنعت پوشاک به خوبی با این نام آشنایی دارند. کالیته 60227 تولید شرکت جامعه با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت نساجی کشور است که کیفیت محصولات آن آشنای هر تولیدکننده و مصرف کننده ی قدیمی این حوزه است. این کالیته نیز سفارش انحصاری بازاربزازی ست و بازاربزازی به عنوان پخش کننده ی دست اول و مستقیم این محصولات از کارخانجات تولید کننده ضمانت اصالت، کیفیت و نازل ترین قیمت بازار را به عهده دارد.

5-     ایستایی خوب پارچه ی فاستونی جودون هنگام دوخت : ایستایی زیبا و خوب پارچه های فاستونی در عین لطافت آنها از نقاط قوت پارچه های فاستونی ست ، به گالری عکس ما سر بزنید و دوخته شده ی  یک پارچه  فاستونی جودون را ببینید .

6-     نرمی و لطافت : این خصیصه در اثر فنیش خوب پارچه های فاستونی جودون حاصل می شود.
مراحل تکمیل پارچه های فاستونی متنوع و زیادند و همین وسواس تولید کننده در طی این مراحل باعث شده پارچه های فاستونی، پارچه هایی لطیف و در عین حال بادوام و خوش دوخت باشند که در بافت و طرح جودون بهتر خود را نشان می دهد.

7-     ثبات رنگ پارچه های فاستونی جودون : الیاف فاستونی قبل از بافت رنگ می شوند و در مراحل مختلف تکمیل پس از بافت ، به ثبات رنگ بالایی می رسند که مزیت بسیار مهمی برای شماست .
اگر رنگ پارچه ثبات کافی نداشته باشد، طرح پارچه جلوه ی خود را از دست خواهد داد.

8-     مقاومت پارچه در برابر سایش و تول نشدن : تول نشدن پارچه ، خصوصا برای پارچه ی شلوار که هنگام نشستن و برخاستن زودتر فرسوده می شود بسیار مهم است و نقطه ی قوت مهم دیگر پارچه های فاستونی جودون ست .
اگر مایلید از این پارچه به عنوان لباس فرم برای خود یا مجموعه ی تحت مدیریتتان استفاده نمایید انتخاب بسیار آگاهانه ای انجام داده اید، تول نشدن این پارچه در اثر استفاده و خاصیت همدمایی طبیعی الیاف پشم در فصول سرد و گرم سال، لباس تهیه شده از آن را به لباسی راحت و دلنشین در محیط کار بدل می کند.

9-     اتوپذیری بالا و نگهداری اتو : همه ی ترکیبات پارچه های فاستونی از این مهم بهره مندند، خصوصا پارچه های فاستونی جودون پشم ترویرا. فاستونی های پشم ترویرا 45/55 به دلیل خاصیت طبیعی الیاف پشم مرغوب به کار رفته در آنها تنها با آویزان ماندن چروک خود را از دست می دهند و اوتو پذیری بسیار خوبی دارند.

ویژگیهای منحصر به فرد پارچه های فاستونی جودون ما

پس از یافتن طرح و رنگ پارچه ی فاستونی  مورد نیاز و علاقه ی شما نوبت ماست که به عنوان فروشگاه اینترنتی تخصصی عرضه ی پارچه ی فاستونی در ایران ، ضمانت اصالت ، کیفیت و قیمت خرید شما را به عهده بگیریم .
ما به عنوان سفارش دهنده و پخش کننده ی دست اول محصولات کارخانجات مطهری و جامعه  با پایین ترین قیمت ممکن این محصولات را به شما عرضه می کنیم و ضمانت اصالت و کیفیت محصولات خود را به عهده داریم.

سرعت بالای ارائه ی خدمات

تهران تا 4 ساعت پس از ثبت سفارش و شهرستانها بین یک تا سه روز کاری ، بسته به مسیر و انتخاب روش ارسال از طرف شما ، سفارش شما را با بسته بندی زیبا درب منزل یا محل کار به دستتان می رسانیم .

همچنین امکان ارسال نمونه پارچه را هم برای شما فراهم کرده ایم ، پس اگر مغازه دار یا تولیدکننده هستید یا فقط مایلید طرح پارچه ای را از نزدیک ببینید ، کافیست با ما تماس بگیرید یا به پیج اینستای ما دایرکت بزنید .

اما نکته ی آخر برای داشتن یک خرید خوب و آگاهانه پارچه فاستونی جودون، آشنایی با تولیدکننده ی محصول مورد نظر شماست، اگر به کیفیت کار تولید کننده آگاه باشید با اطمینان خرید خواهید کرد و بین اجناس و اقوال مختلف فروشندگان سردرگم نخواهید شد، به نظر شما چنین خریدی بیشترین سود مادی و معنوی را نصیب شما نخواهد کرد؟

پارچه های فاستونی جودون در عین حال که طرح دارند جزو پارچه های ساده طبقه بندی می شوند چرا که طرح پارچه ریز و همراه بافت آن است.
این پارچه ها در عین حال که کاملا ساده نیستند اما در مقایسه با طرحهای چها خانه و دیپلمات (راه راه)، ساده به حساب می آیند !
به نظر نویسنده ی این خطوط استفاده از پارچه هایی این چنین که به اصطلاح بافت دارند برای تهیه ی ست کت...

بیشتر

کمتر

جودون 

 • پارچه فاستونی کوکما با ترکیب 35% ویسکوز و 65% پلی استر از تولیدات کارخانجات کوکماست . کالیته ی 10760.105 کوکما با طرح جودون ریز دارای رنگهای جذابی در طیف خاکستری و سورمه ای ست . رنگ شماره 2 رنگ آبی درباری این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  1,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • پارچه فاستونی کوکما با ترکیب 35% ویسکوز و 65% پلی استر از تولیدات کارخانجات کوکماست . کالیته ی 10760.105 کوکما با طرح جودون ریز دارای رنگهای جذابی در طیف سورمه ای ، نوک مدادی ، آبی درباری و مشکی است .رنگ شماره 3 رنگ نوک مدادی این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  1,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • پارچه فاستونی کوکما با ترکیب 35% ویسکوز و 65% پلی استر از تولیدات کارخانجات کوکماست . کالیته ی 10760.105 کوکما با طرح جودون ریز  دارای رنگهای جذابی در طیف خاکستری و سورمه ای ست .رنگ شماره 4 رنگ سورمه ای این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  1,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • پارچه فاستونی کوکما با ترکیب 35% ویسکوز و 65% پلی استر از تولیدات کارخانجات کوکماست . کالیته ی 10760.107 کوکما با طرح جودون دارای رنگهای جذابی در طیف مشکی ، سورمه ای ، آبی ، نسکافه ای ، نوک مدادی و  قهوه ای ست . رنگ شماره 1 رنگ مشکی این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  1,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • پارچه فاستونی کوکما با ترکیب 35% ویسکوز و 65% پلی استر از تولیدات کارخانجات کوکماست . کالیته ی 10760.107 کوکما با طرح جودون دارای رنگهای جذابی در طیف مشکی ، سورمه ای ، آبی ، نسکافه ای ، نوک مدادی و قهوه ای ست .رنگ شماره 2 رنگ سورمه ای این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  1,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • پارچه فاستونی کوکما با ترکیب 35% ویسکوز و 65% پلی استر از تولیدات کارخانجات کوکماست . کالیته ی 10760.107 کوکما با طرح جودون دارای رنگهای جذابی در طیف مشکی ، سورمه ای ، آبی ، نسکافه ای ، نوک مدادی و قهوه ای ست .رنگ شماره 3 رنگ  قهوه ای این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  1,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • پارچه فاستونی کوکما با ترکیب 35% ویسکوز و 65% پلی استر از تولیدات کارخانجات کوکماست . کالیته ی 10760.107 کوکما با طرح جودون دارای رنگهای جذابی در طیف مشکی ، سورمه ای ، آبی ، نسکافه ای ، نوک مدادی و قهوه ای ست . رنگ شماره 6 رنگ قهوه ای این کالیته است  (این کالیته دارای سه رنگ طیف قهوه ای ست ) . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای دیدن...

  1,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • پارچه فاستونی کوکما با ترکیب 35% ویسکوز و 65% پلی استر از تولیدات کارخانجات کوکماست . این کالیته ی کوکما با طرح جودون دارای رنگهای جذابی در طیف مشکی ، سورمه ای ، آبی ،نسکافه ای ، نوک مدادی و قهوه ای ست . رنگ شماره 7 رنگ قهوه ای شکلاتی این کالیته است ( این کالیته دارای سه رنگ طیف قهوه ای ست ) . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای دیدن...

  1,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • پارچه فاستونی کوکما با ترکیب 35% ویسکوز و 65% پلی استر از تولیدات کارخانجات کوکماست . کالیته ی 10760.107 کوکما با طرح جودون دارای رنگهای جذابی در طیف مشکی ، سورمه ای ، آبی ، نسکافه ای ، نوک مدادی و قهوه ای ست . رنگ شماره 9 رنگ نوک مدادی  تیره این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک...

  1,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • پارچه فاستونی کوکما با ترکیب 35% ویسکوز و 65% پلی استر از تولیدات کارخانجات کوکماست . کالیته ی 10760.107 کوکما با طرح جودون دارای رنگهای جذابی در طیف مشکی ، سورمه ای ، آبی ، نسکافه ای ، نوک مدادی و قهوه ای ست . رنگ شماره 10 رنگ نسکافه ای این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  1,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح خاص جودون این پارچه معروف به زنجیری بافت و ترکیب آن ترویرا ویسکوز است. این فاستونی از محصولات کارخانجات مطهری و در رنگهای متنوع است. رنگ شماره 2 رنگ خاکستری این کالیته است.  برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  1,950,000 ریال *جدید*
  بیشتر
  *جدید*
 • طرح خاص جودون این پارچه معروف به زنجیری بافت و ترکیب آن ترویرا ویسکوز است. این فاستونی از محصولات کارخانجات مطهری و در رنگهای متنوع است. رنگ شماره 3 رنگ فیلی این کالیته است.  برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  1,950,000 ریال *جدید*
  بیشتر
  *جدید*

لیست مقایسه محصولات

انصراف