فیلافیل نوعی بافت پارچه ی فاستونی است که از ترکیب نخ ملانژ و سولید (ساده) با بافت پاناما تولید می شود.
این طرح قدیمی بسیار پایدار و پرطرفدار است و سابقه ی طولانی محبوبیت بین آقایان دارد.

این پارچه ی فاستونی از مد نمی افتد چرا که در عین سادگی به دلیل جلوه ای که به بافت نخ ملانژ و ساده در کنار هم می دهد طرحی شیک و جذاب پدید می آورد که شاید کمتر کمد لباسی حداقل یک دست کت و شلوار یا شلوار فیلافیل را تجربه نکرده باشد.

امروزه کیفیت پارچه های فاستونی و تنوع طرح آنها بانوان را نیز متوجه این پارچه ی ارزشمند ساخته و بسیاری برای دوخت کت و دامن و مانتو از پارچه ی فاستونی فیلافیل استفاده می کنند و به لباسی بسیار شیک و چشم نواز دست می یابند.

انواع پارچه فاستونی فیلافیل

پارچه ی فاستونی فیلافیل مانند دیگر طرحهای پارچه ی فاستونی در ترکیبهای پشم ترویرا، ترویرا ویسکوز و پلی استر ویسکوز تولید می شود.
تنها نکته در مورد این نوع پارچه ی فاستونی این است که چون فیلافیل نوعی بافت پارچه ی فاستونی است ، طرحهای مختلفی قابلیت اجرای روی این بافت را دارند.
پارچه هایی که نخ دکور، طرح آنها را چهارخانه یا دیپلمات می کند و در عین حال بافت فیلافیل دارند مانند کالیته های 702.03 مطهری و 60829 جامعه.

تولید کنندگان پارچه فاستونی فیلافیل

تولید کنندگان فاستونی مطرح ، باکیفیت و خوش فکری در صنعت نساجی کشور ما حضور دارند که بهتر است آنها را بشناسید تا هنگام خرید پارچه ی فاستونی فیلافیل با دیدن برند آنها بر روی پارچه ، با اطمینان از کیفیت محصول تولید آنها به راحتی خرید کنید .


شرکت های مطهری و جامعه از تولید کنندگان قدیمی و خوشنام فاستونی خصوصا فاستونی های پشم ترویرا در ایران هستند و نام آنها در صنعت پوشاک، آشنای اهل فن است . شرکت کوکما با انتخاب طرح و رنگهای روز دنیا از دیگر تولیدکنندگان خوش فکر و با کیفیت ایرانی ست .


ما با ارائه ی دست اول این محصولات به شما به عنوان واسطه ی مستقیم کارخانه و مصرف کننده هم خیال شما را از کیفیت این محصولات راحت می کنیم هم ضمانت می کنیم که بهترین و نازل ترین قیمت را به مشتریان خود ارائه می دهیم. 

نکاتی برای خرید پارچه ی فاستونی فیلافیل

1-توجه به مواد تشکیل دهنده ی پارچه بسته به نیاز و مورد مصرف و علاقه ی شما ، ترکیبهای پشم ترویرا ، ترویرا ویسکوز یا پلی استر ویسکوز .

2-وزن یا گرماژ پارچه : پارچه های با گرماژ بالا مناسب فصول سرد سال و گرماژ پایین مناسب فصول گرم سال است .
می توانید وزن پارچه ی انتخابی خود را در جدول مشخصات کامل محصولات ما ببینید .
پارچه های با وزن حدود 300 گرم چهارفصل هستند .
پارچه های فاستونی با وزن 250 تا 300 گرم تابستانه هستند و گرماژ 330 تا 430 مناسب پاییز و زمستانند .

3-نمره نخ : نمره ی نخ تعیین کننده ی زیردست و گرماژ پارچه است .
نخهای با شماره ی بالا مانند 60 ، 70 و 90 پارچه های ظریف مناسب لباس های رسمی یا فصول گرم سال به وجود می آورند و نخهای شماره پایین مانند نخ 40 پارچه های ضخیم مناسب فصول سرد تولید می کنند .

4-شرکت تولید کننده : بازاربزازی ارائه دهنده ی دست اول محصولات کارخانجات مطهری،. جامعه و کوکما ست.
کیفیت محصولات این تولیدکنندگان عامل خوشنامی آنها در صنعت نساجی ایران است.

5- ایستایی خوب هنگام دوخت : ایستایی زیبا و خوب پارچه های فاستونی در عین لطافت آنها از نقاط قوت پارچه های فاستونی ست ، به گالری عکس ما سر بزنید و دوخته شده ی این پارچه ها را ببینید.

6- نرمی و لطافت : این خصیصه در اثر فنیش خوب پارچه های فاستونی و مواد اولیه ی مرغوب تشکیل دهنده ی آنها حاصل می شود .
این پارچه ها در عین لطافت ایست بسیار خوبی در دوخت دارند و به همین دلیل در تمام دنیا از پارچه های فاستونی در دوخت کت و شلوار مردانه و کت و دامن زنانه استفاده می شود.

7- ثبات رنگ : الیاف فاستونی قبل از بافت رنگ می شوند و در مراحل مختلف تکمیل پس از بافت ، به ثبات رنگ بالایی می رسند که در استفاده و شستشوی مکرر کیفیت رنگ خود را از دست نمی دهند.

8- مقاومت پارچه در برابر سایش و تول نشدن : تول نشدن پارچه ، خصوصا برای پارچه ی شلوار که هنگام نشستن و برخاستن زودتر فرسوده می شود بسیار مهم است و نقطه ی قوت مهم  پارچه های فاستونی ست .

9- اتوپذیری بالا و نگهداری اتو : همه ی ترکیبات پارچه های فاستونی از این مهم بهره مندند .
پارچه های فاستونی ترویرا ویسکوز و پلی استر ویسکوز اتوپذیری عالی دارند و پارچه های فاستونی پشم ترویرا علاوه برآن به علت خاصیت طبیعی الیاف پشم تنها با آویزان ماندن ، چروک خود را از دست می دهند و به اصطلاح اهل فن برگشت پذیری عالی از چروک دارند.

ترکیبهای پارچه فاستونی فیلافیل

1-     فاستونی 45/55 پشم ترویرا : این فاستونی مرغوب ترین ترکیب پارچه فاستونی ست ، اگر به دنبال تهیه ی کت و شلوار یا کت و دامن مجلسی هستید این پارچه را به شما پیشنهاد می دهیم یا اگر می خواهید لباسی چهار فصل داشته باشید ، خاصیت هم دمایی طبیعی الیاف پشم باعث می شود لباسی تابستان خنک و زمستان گرم داشته باشید ، کافی ست در فصول سرد سال یک ژیله یا جلیقه به مجموعه ی پوشش خود اضافه کنید .

2-      35/65 ترویرا ویسکوز : این ترکیب از الیاف پشم مصنوعی ویسکوز تهیه شده و به همین دلیل در مقابل سایش مقاوم تر از فاستونیهای پشم ترویرا ست .
اتوپذیری بسیار خوبی دارد و به همین علت گزینه ی مناسبی برای پارچه ی شلواری ست .

3-     فاستونی 35/65 پلی استر ویسکوز : این ترکیب به اصطلاح شبه فاستونی نیز اتوپذیری بالا و مقاومت مناسب دارد و نقطه ی قوت آن قیمت مناسب است .

قیمت پارچه فاستونی فیلافیل

پس از یافتن طرح و رنگ پارچه ی فاستونی فیلافیل  مورد نیاز و علاقه ی شما نوبت ماست که به عنوان فروشگاه اینترنتی تخصصی عرضه ی پارچه ی فاستونی در ایران ، ضمانت اصالت ، کیفیت و قیمت خرید شما را به عهده بگیریم .
ما به عنوان سفارش دهنده و پخش کننده ی دست اول محصولات کارخانجات مطهری ، جامعه و کوکما، قیمت پایه ی این محصولات را در خرید کلی و جزئی به شما عرضه می کنیم.
مسلما تنها عرضه کننده ی دست اول محصولات کارخانه به مشتری می تواند با حذف واسطه گری بهترین قیمت پارچه فاستونی فیلافیل را در اختیار شما قرار دهد.

سرعت بالای ارائه ی خدمات :

تهران تا 4 ساعت پس از ثبت سفارش و شهرستانها بین یک تا سه روز کاری ، بسته به مسیر و انتخاب روش ارسال از طرف شما ، سفارش شما را با بسته بندی زیبا درب منزل یا محل کار به دستتان می رسانیم .

همچنین امکان ارسال نمونه ی پارچه فاستونی فیلافیل را هم برای شما فراهم کرده ایم ، پس اگر مغازه دار یا تولیدکننده هستید یا فقط مایلید طرح پارچه ای را از نزدیک ببینید ، کافیست با ما تماس بگیرید یا به پیج اینستای ما دایرکت بزنید .

فیلافیل نوعی بافت پارچه ی فاستونی است که از ترکیب نخ ملانژ و سولید (ساده) با بافت پاناما تولید می شود.
این طرح قدیمی بسیار پایدار و پرطرفدار است و سابقه ی طولانی محبوبیت بین آقایان دارد.

این پارچه ی فاستونی از مد نمی افتد چرا که در عین سادگی به دلیل جلوه ای که به بافت نخ ملانژ و ساده در کنار هم می دهد طرحی شیک و جذاب پدید می آورد که شاید کمتر کم...

بیشتر

کمتر

فیلافیل 

 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 18 رنگ شکلاتی روشن این کالیته است . برای دیدن دیگر...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 20 رنگ قهوه ای بژ این کالیته است . برای دیدن دیگر...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 21 رنگ آبی نفتی این کالیته است . برای دیدن دیگر رنگهای...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 24 رنگ دودی این کالیته است . برای دیدن دیگر رنگهای این...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 25 رنگ خاکستری تیره ی این کالیته است . برای دیدن دیگر...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 26 رنگ قهوه ای روشن این کالیته است . برای دیدن دیگر...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 27 رنگ کرم روشن این کالیته است . برای دیدن دیگر رنگهای...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 28 رنگ آبی روشن این کالیته است . برای دیدن دیگر رنگهای...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 29 رنگ قهوه ای تیره ی این کالیته است . برای دیدن دیگر...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 3 رنگ قهوه ای این کالیته است . برای دیدن دیگر رنگهای...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 6 رنگ آبی تیره ی این کالیته است . برای دیدن دیگر رنگهای...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف