ذغالی یا زغالی تیره ترین تن رنگ خاکستری _ طوسی ست. طیف رنگ خاکستری طوسی طیفی خنثی ست و قابلیت ست شدن با تمام رنگها را دارد.
شما می توانید پارچه ی فاستونی ذغالی را با رنگهای مختلف ست کنید و به ترکیبهای جذابی برسید.

پارچه فاستونی ذغالی را با چی بپوشیم؟

 ترکیب پارچه فاستونی ذغالی با سفید : دو رنگ خاکستری و سفید با اینکه هر دو خنثی هستند اما ترکیب زیبایی پدید می آورند خصوصا اگر از خاکستری تیره یا همان ذغالی استفاده کنید.

ترکیب پارچه فاستونی ذغالی با زرد : رنگ زرد براق که ته رنگ دهه80نارنجی با خود همراه دارد یا به قول معروف رنگ خردلی در کنار رنگ ذغالی بسیار جذاب می شود.
اگر رنگ خردلی پارچه فاستونی پشم ترویرا ی کالیته ی 60216 جامعه را برای کت و یکی از فاستونی های ذغالی را برای شلوار انتخاب کنید به یک ست شیک و جذاب و پرانرژی خواهید رسید که با پوشیدن آن نه تنها حال خود که حال اطرافیانتان را هم بهتر خواهید کرد.

ترکیب پارچه فاستونی ذغالی با تم صورتی : از تم‌های متنوع و متفاوتی از صورتی می توانید استفاده کنید، استفاده از صورتی ملایم دکوراتیو هم در کنار طوسی روشن چشم نواز می شود هم خاکستری تیره یا ذغالی.
می توانید از تم یاسی بنفش هم در کنار ذغالی استفاده کنید که اگر رنگ بنفش انتخابی شما جیغ نباشد، ترکیب بسیار دلنشین تر می شود.

ترکیب پارچه فاستونی ذغالی با سبز : قرار گرفتن رنگ سبز  در کنار طوسی در دو حالت سبز روشن و سبز صدری ممکن است.
تصور کنید کت سبز روشن گرم مانند رنگ سبز مغز پسته ای با شلوار ذغالی یا کت سبز صدری یا ماشی با شلواز ذغالی هر دو دوست داشتنی اند.
هر دو رنگ سبز نام برده گرم و شیکند و با انتخاب آنها ترکیبی متفاوت و شاد و در عین حال تحسین برانگیز خواهید داشت.

ترکیب پارچه فاستونی ذغالی با نارنجی : این ترکیب بسیار پرانرژی و جسورانه است، استفاده از رنگ گرم نارنجی در کنار ذغالی می تواند به شکلهای مختلف انتخاب شود، این رنگ می تواند رنگ پیراهن، پوشت یا دستمال گردن شما باشد، به هر حال نتیجه باز پرانرژی و شاداب است.

اگر در انتخاب رنگ چندان ماجراجو نیستید ترکیب طوسی با طوسی را پیشنهاد می دهیم!
استفاده از رنگ طوسی روشن که اغلب رنگ سردی است در کنار ذغالی که رنگ گرم و تیره ای ست هم تعادل رنگی خوبی به لباس شما می دهد هم ملایم و به دور از هر ماجراجویی رنگی ست.گرچه زندگی آنقدر کوتاه است که حتی فرصت یک ماجراجویی کوچک را هم نباید از دست داد.

قیمت پارچه فاستونی ذغالی

 قیمت پارچه فاستونی ذغالی بستگی به ترکیب تشکیل دهنده ی پارچه دارد.
فاستونی مرغوب پشم ترویرا با بهره بردن از ۴۵ درصد پشم مرینوس استرالیایی بالاترین کیفیت و قیمت را بین پارچه های فاستونی ما داراست.
خاصیت هم مایی طبیعی الیاف پشم در فصول مختلف سال و برگشت پذیری عالی الیاف پشم از چروک از نقاط قوت منحصر به فرد این پارچه ی فاستونی ست.

پس از فاستونی پشم ترویرا فاستونی های ترویرا ویسکوز قرار دارند، این نوع از پارچه ی فاستونی ذغالی از الیاف پشم مصنوعی ویسکوز بهره می برد و دوام بالا و اتوپذیری عالی از مشخصه های آن است.

پارچه های فاستونی ذغالی پلی استر ویسکوز غیر از اتوپذیری خوب و دوام زیاد به واسطه ی داشتن قیمت مناسب و طرحهای شیک و به روز دنیا طرفداران خاص خود را دارند.
از طرفی انواع لاکرادار این ترکیب از پارچه ی فاستونی با داشتن خاصیت کشسان مناسب شلوارهای زنانه و لباسها و کت و شلوارهای اندامی است .

در هرصورت انتخاب شما هر یک از ترکیبهای بالا که باشد، بازاربزازی با ارائه ی دست اول محصولات از درب کارخانه به شما ضمانت اصالت ، کیفیت و قیمت منحصربه فرد محصولات خود را به عهده می گیرد.
فروش عمده ی محصولات نیز با پایین ترین قیمت بازار انجام می شود چرا که بازاربزازی پل ارتباطی شما با کارخانه ی تولیدکننده است و حذف واسطه بین مشتری و کارخانه بزرگترین نقطه ی قوت بازاربزازی ست.

تولیدکنندگان پارچه ی فاستونی ذغالی

کارخانجات مطهری، جامعه و کوکما از باسابقه ترین و خوشنام ترین تولیدکنندگان صنعت نساجی کشورند.
به همت بلند مهندسان ، طراحان و کارگران این کارخانجات طرحهای سفارش بازاربزازی با بالاترین کیفیت در رقابت با فاستونی های انگلیسی و ترک تولید و عرضه می شوند که مایه فخر صنعت پوشاک کشور است.

نکاتی که برای خرید پارچه ی ذغالی باید بدانید

1-توجه به مواد تشکیل دهنده ی پارچه ی فاستونی ذغالی : بسته به نیاز و مورد مصرف و علاقه ی شما ، ترکیبهای پشم ترویرا ، ترویرا ویسکوز یا پلی استر ویسکوز .

2-وزن یا گرماژ پارچه ی فاستونی ذغالی : پارچه های ذغالی با گرماژ بالا مناسب فصول سرد سال و گرماژ پایین مناسب فصول گرم سال است .
می توانید وزن پارچه ی انتخابی خود را در جدول مشخصات کامل محصولات ما ببینید .
پارچه های با وزن حدود 300 گرم چهارفصل هستند . پارچه های فاستونی با وزن 250 تا 300 گرم تابستانه هستند و گرماژ 330 تا 430 مناسب پاییز و زمستانند.

3-نمره نخ : نمره ی نخ تعیین کننده ی زیردست و گرماژ پارچه است .
نخهای با شماره ی بالا مانند 60 ، 70 و 90 پارچه های ظریف مناسب لباس های رسمی یا فصول گرم سال به وجود می آورند و نخهای شماره پایین مانند نخ 40 فاستونی های ضخیم مناسب فصول سرد تولید می کنند.

4-شرکت تولید کننده ی پارچه های فاستونی ذغالی : کارخانجات مطهری، جامعه و کوکما از بهترین و باسابقه ترین تولید کنندگان پارچه ی  فاستونی در ایران هستند.
تولیدات این کارخانه ها در رقابت با رقبای خارجی بسیار موفق عمل کرده اند.

5-ایستایی خوب پارچه ی ذغالی هنگام دوخت : ایستایی  خوب پارچه هنگام دوخت بسیار مهم است خصوصا پارچه ای که برای دوخت کت، شلوار و دامن استفاده می شود. پارچه های فاستونی ذغالی در عین لطافت از ایست خوبی برخوردارند که از مهم ترین نقاط قوت این پارچه هاست ، به گالری عکس ما سر بزنید و دوخته شده ی این پارچه ها را ببینید .

6-نرمی و لطافت : این خصیصه در اثر فنیش خوب پارچه های فاستونی حاصل می شود.
مراحل تکمیل پارچه های فاستونی  متنوع و زیاد هستند و همین وسواس تولید کننده در طی این مراحل باعث شده پارچه های فاستونی ذغالی پارچه هایی لطیف و در عین حال بادوام و خوش دوخت باشند.

7-ثبات رنگ پارچه های فاستونی ذغالی : الیاف فاستونی قبل از بافت رنگ می شوند و در مراحل مختلف تکمیل پس از بافت ، به ثبات رنگ بالایی می رسند که مزیت بسیار مهمی برای شماست.
اگر رنگ پارچه ثبات کافی نداشته باشد، به زودی لباس شما جلوه ی خود را از دست خواهد داد.

8-مقاومت پارچه در برابر سایش و تول نشدن : تول نشدن پارچه ، خصوصا برای پارچه ی شلوار که هنگام نشستن و برخاستن زودتر فرسوده می شود بسیار مهم است و نقطه ی قوت مهم دیگر پارچه های  فاستونی ست .
شاید خانمها بیشتر با شلوارهایی برخورد کرده اند که تنها پس از چند بار استفاده در اثر سایش تول شده اند و جلوه ی خود را از دست داده اند و بیشتر به اهمیت این نکته واقفند.

9-اتوپذیری بالا و نگهداری اتو پارچه های فاستونی ذغالی : همه ی ترکیبات پارچه های فاستونی از این مهم بهره مندند .
خصوصا پارچه های فاستونی  پشم ترویرا به دلیل خاصیت طبیعی الیاف پشم مرغوب به کار رفته در آنها تنها با آویزان ماندن چروک خود را از دست می دهند و به اصطلاح برگشت پذیری عالی از چروک دارند.

سرعت بالای ارائه ی خدمات

تهران تا 4 ساعت پس از ثبت سفارش و شهرستانها بین یک تا سه روز کاری ، بسته به مسیر و انتخاب روش ارسال از طرف شما ، سفارش شما را با بسته بندی زیبا درب منزل یا محل کار به دستتان می رسانیم .

همچنین امکان ارسال نمونه پارچه را هم برای شما فراهم کرده ایم ، پس اگر مغازه دار یا تولیدکننده هستید یا فقط مایلید طرح پارچه ای را از نزدیک ببینید ، کافیست با ما تماس بگیرید یا به پیج اینستای ما دایرکت بزنید .

اما نکته ی آخر برای داشتن یک خرید خوب و آگاهانه پارچه فاستونی ذغالی، آشنایی با تولیدکننده ی محصول مورد نظر شماست، اگر به کیفیت کار تولید کننده آگاه باشید با اطمینان خرید خواهید کرد و بین اجناس و اقوال مختلف فروشندگان سردرگم نخواهید شد، به نظر شما چنین خریدی بیشترین سود مادی و معنوی را نصیب شما نخواهد کرد؟

 

 ذغالی یا زغالی تیره ترین تن رنگ خاکستری _ طوسی ست. طیف رنگ خاکستری طوسی طیفی خنثی ست و قابلیت ست شدن با تمام رنگها را دارد.
شما می توانید پارچه ی فاستونی ذغالی را با رنگهای مختلف ست کنید و به ترکیبهای جذابی برسید.

پارچه فاستونی ذغالی را با چی بپوشیم؟

 ترکیب پارچه فاستونی ذغالی با سفید : دو رنگ خاکستری و سفید با اینکه هر دو خنثی هستند اما ترکیب ...

بیشتر

کمتر

ذغالی 

 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 9 رنگ ذغالی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,970,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 26 رنگ ذغالی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,970,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 41 رنگ ذغالی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,970,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 57 رنگ ذغالی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,970,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 39 رنگ ذغالی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,970,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  پارچه ی فاستونی دیپلمات پشم ترویرا تولید انحصاری شرکت مطهری برای بازاربزازی با ترکیب مرغوب پشم ترویرا و بافت خاص شطرنجی ، رقیبی باکیفیت و زیبا برای محصولات خارجی ست . تنوع رنگی بالای این کالیته خصوصا برای تولیدکنندگان و خریدارن عمده از نقاط قوت آن است . رنگ شماره 9 رنگ ذغالی این کالیته است .

  2,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  پارچه ی فاستونی دیپلمات پشم ترویرا تولید انحصاری شرکت مطهری برای بازاربزازی با ترکیب مرغوب پشم ترویرا و بافت خاص شطرنجی ، رقیبی باکیفیت و زیبا برای محصولات خارجی ست . تنوع رنگی بالای این کالیته خصوصا برای تولیدکنندگان و خریدارن عمده از نقاط قوت آن است . رنگ شماره 13 رنگ ذغالی این کالیته است .

  2,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 24 رنگ دودی این کالیته است . برای دیدن دیگر رنگهای این...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 14 رنگ دودی این کالیته است . برای دیدن دیگر رنگهای این...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 19 رنگ ذغالی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,970,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 50 رنگ ذغالی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,970,000 ریال ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 8 رنگ ذغالی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,970,000 ریال ناموجود
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف