انتخاب رنگ اصلی (زمینه) لباس اولین انتخاب شماست . اگر رنگ زمینه ی لباس که رنگ های دیگر در کنار آن قرار می گیرند ، رنگی باشد که بتواند با طیف بیشتری از رنگها ترکیب شود، ایجاد جلوه ی بصری دلخواه برای شما راحت تر می شود .

پارچه های رنگ روشن می توانند به عنوان رنگ اصلی لباس انتخاب شوند ، رنگهای روشن بیشتر از رنگهای تیره جلب توجه می کنند و شادابی و نشاط بیشتری دارند ، جذب گرمایی پایین تری دارند و به همین علت مناسب فصول گرم سال هستند .

شاید یکی از نکات مهم برای ما پس از انتخاب لباس رنگ روشن یا پارچه ی رنگ روشن حفظ تمیزی لباس پس از استفاده باشد . پس سعی می کنیم پارچه ای انتخاب کنیم که در مقابل شستشو آسیب پذیر نباشد و زود لک نشود ، پس اینجا جنس پارچه هم اهمیت پیدا می کند .

ویژگی های پارچه فاستونی روشن خوب

اولین ویژگی مهم پارچه های فاستونی روشن تنوع بالای طرح و رنگ آنهاست . پارچه های فاستونی روشن تنوع بالایی در دو طیف کرم و آبی دارند . تنوع زیاد طیفهای سرمه ای و قهوه ای پارچه های فاستونی در کنار آنها باعث می شود بتوانید ستهای جذابی درست کنید .

تنوع بالای طرحهای فاستونی های روشن مزیت دیگر این دسته از پارچه های فاستونی ست . انتخاب کنید : کت چهارخانه با شلوار ساده یا جودون ، یا کت و شلوار دیپلمات یا سوزنی ؟ دست شما کاملا باز است !

برگردیم به موضوع جنس پارچه ، فاستونی های مختلف چه پشم-ترویرا ، چه ترویرا-ویسکوز یا پلی استر ویسکوز به راحتی قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی هستند و از این لحاظ نیاز به نگرانی خاص یا عقد قرارداد با خشکشویی محل ندارید .

انواع پارچه فاستونی روشن 

۱- فاستونی ۴۵/۵۵ پشم ترویرا : این فاستونی مرغوب ترین ترکیب پارچه فاستونی ست ، اگر به دنبال تهیه ی کت و شلوار یا کت و دامن مجلسی هستید این پارچه را به شما پیشنهاد می دهیم یا اگر می خواهید لباسی چهار فصل داشته باشید ، خاصیت هم دمایی طبیعی الیاف پشم باعث می شود لباسی تابستان خنک و زمستان گرم داشته باشید ، کافی ست در فصول سرد سال یک ژیله یا جلیقه به مجموعه ی پوشش خود اضافه کنید .

۲- ۳۵/۶۵ ترویرا ویسکوز : این ترکیب از الیاف پشم مصنوعی ویسکوز تهیه شده و به همین دلیل در مقابل سایش مقاوم تر از فاستونیهای پشم ترویرا ست . اتوپذیری بسیار خوبی دارد و به همین علت گزینه ی مناسبی برای پارچه ی شلواری ست .

۳- فاستونی ۳۵/۶۵ پلی استر ویسکوز : این ترکیب به اصطلاح شبه فاستونی نیز اتوپذیری بالا و مقاومت مناسب دارد و نقطه ی قوت آن قیمت مناسب است .

تولیدکنندگان پارچه فاستونی رنگ روشن

 تولید کنندگان فاستونی مطرح ، باکیفیت و خوش فکری در صنعت نساجی کشور ما حضور دارند که بهتر است آنها را بشناسید تا هنگام خرید پارچه ی فاستونی رنگ روشن با دیدن برند آنها بر روی پارچه ، با اطمینان از کیفیت محصول تولید آنها به راحتی خرید کنید .

شرکت های مطهری و جامعه از تولید کنندگان قدیمی و خوشنام فاستونی خصوصا فاستونی های پشم ترویرا در ایران هستند و نام آنها در صنعت پوشاک آقایان آشنای اهل فن است . شرکت کوکما با انتخاب طرح و رنگهای روز دنیا از دیگر تولیدکنندگان خش فکر ایرانی ست .   

نکاتی برای خرید پارچه فاستونی رنگ روشن

 1-   توجه به مواد تشکیل دهنده ی پارچه بسته به نیاز و مورد مصرف و علاقه ی شما ، ترکیبهای پشم ترویرا ، ترویرا ویسکوز یا پلی استر ویسکوز .

2-   وزن پارچه : پارچه های با گرماژ بالا مناسب فصول سرد سال و گرماژ پایین مناسب فصول گرم سال است . می توانید وزن پارچه ی انتخابی خود را در جدول مشخصات کامل محصولات ما ببینید .

3-   نمره نخ :نمره ی نخ تعیین کننده ی زیردست و گرماژ پارچه است . نخهای با شماره ی بالا مانند 60 ، 70 و 90 پارچه های ظریف مناسب لباس های رسمی یا فصول گرم سال به وجود می آورند و نخهای شماره پایین مانند نخ 40 پارچه های ضخیم مناسب فصول سرد تولید می کنند .

4-   شرکت تولید کننده .

5-   ایستایی خوب هنگام دوخت : ایستایی زیبا و خوب پارچه های فاستونی در عین لطافت آنها از نقاط قوت پارچه های فاستونی ست ، به گالری عکس ما سر بزنید و دوخته شده ی این پارچه ها را ببینید .

6-   نرمی و لطافت : این خصیصه در اثر فنیش خوب پارچه های فاستونی حاصل می شود .

7-   ثبات رنگ : الیاف فاستونی قبل از بافت رنگ می شوند و در مراحل مختلف تکمیل پس از بافت ، به ثبات رنگ بالایی می رسند که مزیت بسیار مهمی ست .

8-   مقاومت پارچه در برابر سایش و تول نشدن : تول نشدن پارچه ، خصوصا برای پارچه ی شلوار که هنگام نشستن و برخاستن زودتر فرسوده می شود بسیار مهم است و نقطه ی قوت مهم دیگر پارچه های فاستونی ست .

9-   اتوپذیری بالا و نگهداری اتو : همه ی ترکیبات پارچه های فاستونی نام برده در بالا از این مهم بهره مندند.

ویژگیهای منحصر به فرد پارچه های فاستونی روشن ما

 پس از یافتن طرح و رنگ پارچه ی فاستونی رنگ روشن مورد نیاز و علاقه ی شما نوبت ماست که به عنوان فروشگاه اینترنتی تخصصی عرضه ی پارچه ی فاستونی در ایران ، ضمانت اصالت ، کیفیت و قیمت خرید شما را به عهده بگیریم .
ما به عنوان سفارش دهنده و پخش کننده ی دست اول محصولات کارخانجات مطهری ، جامعه و کوکما با پایین ترین قیمت ممکن این محصولات را به شما عرضه می کنیم.

سرعت بالای ارائه ی خدمات ما

 تهران تا 4 ساعت پس از ثبت سفارش و شهرستانها بین یک تا سه روز کاری ، بسته به مسیر و انتخاب روش ارسال از طرف شما ، سفارش شما را با بسته بندی زیبا درب منزل یا محل کار به دستتان می رسانیم .

همچنین امکان ارسال نمونه پارچه را هم برای شما فراهم کرده ایم ، پس اگر مغازه دار یاتولیدکننده هستید یا فقط مایلید طرح پارچه ای را از نزدیک ببینید ، کافیست با ما تماس بگیرید یا به پیج اینستای ما دایرکت بزنید .

و نکته ی آخر هنگام خرید پارچه فاستونی روشن

به عنوان یک راهنمایی ناشی از تجربه اگر هنگام ست کردن کت و شلوار یا کت و دامن رنگ روشن خود از ترکیب رنگها بهره ببرید هم به ترکیب زیبایی خواهید رسید .
به عنوان مثال برای شلوار پارچه ی طیف قهوه ای استفاده کنید و برای کت از طیف کرم یا یرای شلوار از بین رنگهای سورمه ای انتخاب نمایید و برای کت از بین طیف آبی ، حالا تصور کنید اگر در این ترکیبها طرح کت شما چهارخانه باشد جلوه ی لباس شما چطور خواهد بود ؟

انتخاب رنگ اصلی (زمینه) لباس اولین انتخاب شماست . اگر رنگ زمینه ی لباس که رنگ های دیگر در کنار آن قرار می گیرند ، رنگی باشد که بتواند با طیف بیشتری از رنگها ترکیب شود، ایجاد جلوه ی بصری دلخواه برای شما راحت تر می شود .

پارچه های رنگ روشن می توانند به عنوان رنگ اصلی لباس انتخاب شوند ، رنگهای روشن بیشتر از رنگهای تیره جلب توجه می کنند و شادابی و ن...

بیشتر

کمتر

روشن  

 • کالیته 603.98 سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت مطهری با ترکیب 45% پشم و 55% ترویرا در طرح دیپلمات است . رنگ شماره 22 رنگ طوسی روشن این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی ست . طرحها ی دیپلمات را هم می توانید یه صورت ست کت و شلوار و هم به صورت کت تک یا شلوار تک با لباسهای خود ست کنید .

  2,990,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • کالیته 603.98 سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت مطهری با ترکیب 45% پشم و 55% ترویرا در طرح دیپلمات است . رنگ شماره 25 رنگ کرم این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی ست . طرحها ی دیپلمات را هم می توانید یه صورت ست کت و شلوار و هم به صورت کت تک یا شلوار تک با لباسهای خود ست کنید .

  2,990,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 65 رنگ کرم روشن این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,970,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  پارچه ی فاستونی دیپلمات پشم ترویرا تولید انحصاری شرکت مطهری برای بازاربزازی با ترکیب مرغوب پشم ترویرا و بافت خاص شطرنجی ، رقیبی باکیفیت و زیبا برای محصولات خارجی ست . تنوع رنگی بالای این کالیته خصوصا برای تولیدکنندگان و خریدارن عمده از نقاط قوت آن است . رنگ شماره 4 رنگ طوسی روشن این کالیته است .

  2,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 •  پارچه ی فاستونی دیپلمات پشم ترویرا تولید انحصاری شرکت مطهری برای بازاربزازی با ترکیب مرغوب پشم ترویرا و بافت خاص شطرنجی ، رقیبی باکیفیت و زیبا برای محصولات خارجی ست . تنوع رنگی بالای این کالیته خصوصا برای تولیدکنندگان و خریدارن عمده از نقاط قوت آن است . رنگ شماره 5 رنگ کرم خاکستری این کالیته است .

  2,980,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح پارچه دیپلمات و ترکیب آن پشم ، ترویرا و از محصولات شرکت جامعه است . این کالیته دارای سه رنگ پر کاربرد است. رنگ شماره 6 رنگ طوسی این کالیته است . برای دیدن رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  2,990,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این کالیته از  محصولات شرکت مطهری با ترکیب پشم ، ترویرا و بافت سه بعدی است که لطافت و وزن خیلی پایین این پارچه آن را مناسب فصول گرم سال کرده است.رنگ شماره 2 رنگ طورسی روشن این کالیته است. برای دیدن رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  2,950,000 ریال بهاره
  بیشتر
  بهاره
 • این کالیته از  محصولات شرکت مطهری با ترکیب پشم ، ترویرا و بافت سه بعدی است که لطافت و وزن خیلی پایین این پارچه آن را مناسب فصول گرم سال قرار داده است . رنگ شماره 4 رنگ آبی روشن این کالیته است . برای دیدن رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  2,950,000 ریال بهاره
  بیشتر
  بهاره
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . برای دیدن دیگر رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 18 رنگ شکلاتی روشن این کالیته است . برای دیدن دیگر...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 27 رنگ کرم روشن این کالیته است . برای دیدن دیگر رنگهای...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • بافت فیلافیل خاص این کالیته جلوه ای منحصر به فرد به رنگهای متنوع آن بخشیده است . جنس پارچه پلی استر ویسکوز و از محصولات شرکت کوکما ست که تحت لیسانس berdan ترکیه تولید می شود . وزن و ضخامت پارچه مناسب فصول سرد سال و طرح آن شیک و جذاب است . تنوع بالای رنگی این کالیته از دیگر نقاط قوت آن است . رنگ شماره 28 رنگ آبی روشن این کالیته است . برای دیدن دیگر رنگهای...

  2,020,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف