طرح پارچه فاستونی کالیته 60216 شرکت جامعه که سفارش اختصاصی بازاربزازی به این شرکت است، سوزنی نام دارد.
این طرح طرحی ظریف و همراه بافت پارچه است به همین دلیل پارچه سوزنی پارچه ای است که در عین سادگی طرحدار است.
تهیه کت و شلوار یا کت و دامن یک دست از این طرح نه یکنواختی پارچه های ساده را دارد نه شلوغی پارچه های طرح دار را، علت محبوبیت این طرح همین جلوه ی دوگانه ی آن است.
بسیاری از ارگانها و بانک‌ها از این کالیته برای تهیه و سفارش لباس فرم کارمندان و کارکنان خود بهره می برند.
شاید شما هم طرح این پارچه را بر تن کارمندی که امروز در بانک مشغول انجام کارهای مالی شما بوده دیده باشید.

ست کردن پیراهن، کروات و پوشت با این طرح جذاب راحت و متنوع است، هم می توانید پیراهن‌ها و اکسسوری ساده انتخاب کنید هم طرحدار و این مزیت بزرگی ست،
کسانیکه ساعتها معطل انتخاب پیراهن مناسب و باهارمونی با کت و شلوار خود یا خرید روسری و شال ست مانتو خود شده اند به اهمیت این مزیت کاملا واقفند.

فاستونی سوزنی؛ طرح اختصاصی بازاربزازی

از دیرباز روند کار بسیاری از کارخانه های تولید فاستونی در ایران قبول سفارش از بنکداران پارچه و تولید بر اساس سفارش مشتری است.
در این روند که با انجام و پذیرش شرایط خاصی از طرف مشتری انجام می شود، کارخانه ی مورد نظر اقدام به تولید پارچه با طرح، ترکیب و پالت رنگی دلخواه این مشتری می نماید و این طرح پارچه طرح اختصاصی بنکدار مزبور می شود.
پس وقتی بنکداری از اختصاصی بودن طرح پارچه ی سفارشی خود صحبت می کند، از طی شدن چنین روال کاری و تولیدی منحصر به فرد خبر می دهد.

پارچه فاستونی سوزنی سفارش بازاربزازی یا همان کالیته 60216 جامعه در ترکیب پشم ترویرا و با رنگ بندی بسیار کامل و متنوع تولید می شود.
ترکیب ۴۵% پشم مرینوس و ۵۵% ترویرا ترکیب مرغوب و پرطرفدار فاستونی در بازار ایران است.
لطافت و کیفیت پارچه های فاستونی این ترکیب عامل این محبوبیت است و تولیدکنندگان پوشاک و مصرف کنندگان برای تهیه ی لباس‌های رسمی و مرغوب از این پارچه ها استفاده می کنند.

ویژگی‌های پارچه های فاستونی سوزنی

طرح سوزنی مانند هر طرح دیگری می تواند با ترکیب پشم ترویرا یا ترویرا ویسکوز و با درصدهاي متنوع این ترکیبات تولید شود اما طرح سوزنی بازاربزازی فقط در ترکیب پشم ترویرا تولید و به بازار عرضه می شود.

خواص طبیعی الیاف پشم باعث می شود این پارچه ها برتری محسوسی نسبت به انواع مشابه خود با ترکیبهای دیگر چون ترویرا ویسکوز داشته باشند.
تنفس طبیعی پوست و هم دمایی مناسب این پارچه ها در فصول سرد و گرم سال عامل برتری و محبوبیت آنهاست، خاصیتی که الیاف مصنوعی عکس آن را ایجاد می کنند و با ایجاد احساس سرما در فصول سرد و گرما در فصول گرم وضعیتی کلافه کننده برای فرد به وجود می آورند.

پارچه های فاستونی پشم ترویرا مراحل تکمیل طولانی و متنوعی دارند که باعث و ضامن کیفیت و دوام آنهاست.
ثبات رنگ و کیفیت پارچه و تول نشدن در اثر سایش معنای دوام کیفیت فاستونی های پشم ترویرا ست.

خوش دوخت و خوش ایست بودن خصیصه مهم دیگر پارچه های فاستونی پشم ترویرا ست که در دوخت کت و شلوار و کت و دامن و مانتوهای رسمی بسیار مهم است.
اتوپذیری بالا و برگشت پذیری عالی از چروک نقطه قوت دیگری ست که در مرتب و آراسته ماندن لباس هنگام استفاده خصوصا در ساعات طولانی کاری یا جلسات و مجالس اهمیت خود را نشان می دهند.

طرح پارچه فاستونی کالیته 60216 شرکت جامعه که سفارش اختصاصی بازاربزازی به این شرکت است، سوزنی نام دارد.
این طرح طرحی ظریف و همراه بافت پارچه است به همین دلیل پارچه سوزنی پارچه ای است که در عین سادگی طرحدار است.
تهیه کت و شلوار یا کت و دامن یک دست از این طرح نه یکنواختی پارچه های ساده را دارد نه شلوغی پارچه های طرح دار را، علت محبوبیت این طرح همین...

بیشتر

کمتر

سوزنی 

 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 12 رنگ خاکستری این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 9 رنگ ذغالی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 46 رنگ کرم شکلاتی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 23 رنگ کرم این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 43 رنگ آبی نفتی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 16 رنگ طوسی نقره ای این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 37 رنگ طوسی آبی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 65 رنگ کرم روشن این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 26 رنگ ذغالی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 47 رنگ طوسی (خاکستری روشن ) این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 41 رنگ ذغالی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 52 رنگ قهوه ای این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف