طرح سنجاقی یکی از طرحهای پرطرفدار پارچه های فاستونی است که از طرف طیف گسترده و متنوعی از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اقبال مواجه شده است.
دلیل این اقبال عمومی شاید در جلوه جذاب این طرح باشد.
رد شدن نخهای تار و پود از روی همدیگر به صورتی است که طرحی شبیه ته سنجاق ته گرد روی پارچه پدید می آورد و شاید علت نامگذاری این طرح به نام سنجاقی همین باشد.

کالیته 60557 مطهری؛ طرح سنجاقی اختصاصی بازاربزازی

کالیته 60557 مطهری سفارش اختصاصی بازاربزازی به کارخانجات ریسندگی و بافندگی مطهری با طرح سنجاقی است.
هم کت و شلوارهای دوخته شده با این طرح بسیار زیبا و چشم نواز ظاهر شده اند هم کت و دامن و مانتوهای دوخته شده از آن.
انتخاب رنگهای متفاوت تار و پود در این کالیته باعث شده پالت رنگی این کالیته جلوه ی بصری منحصر به فردی بیابد.
پارچه ها تک رنگ ساده دیده نمی شوند بلکه رنگ زمینه ی پارچه تلالوئی از رنگ الیاف پود به نمایش می گذارد که بسیار زیبا و جذاب است.

ترکیب این کالیته ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵% پشم و ۵۵% ترویرا است که محاسن این ترکیب آشنای اهل فن است.

60557 مطهری، محبوب همگان

طیف گسترده و متنوعی از مشتریان بازاربزازی طرفدار و مصرف کننده 60557 مطهری هستند؛
هم کسانیکه اولویت آنها طبیعی بودن الیاف پارچه و کیفیت آن برای تهیه ی شلوار و لباسی که استفاده ی روزمره آنهاست،
مشتری این طرح بازاربزازی هستند هم تولیدکنندگان پوشاک لوکس مردانه و هم شرکت‌ها، بانک‌ها و مؤسساتی که به دنبال تهیه لباس فرمی آراسته،
زیبا و منحصربه فرد برای کارکنان خود هستند.

طرح زیبای سنجاقی برای دوخت کت و دامن و شلوار زنانه هم بسیار جذاب و چشم نواز است.
ایست عالی و خوش دوخت بودن این پارچه در کنار تلالو رنگی جذاب آن، ترکیبی ایده آل برای هر فرد خوش سلیقه و شیک پوشی است.

ویژگی‌های پارچه فاستونی سنجاقی

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم ترکیب فاستونی های طرح سنجاقی بازاربزازی پشم ترویرا است.
فاستونی های پشم ترویرا ویژگی‌های مهمی دارند که آشنایی با این ویژگی‌ها به شما کمک می کند انتخاب آگاهانه و خرید بهتری انجام دهید.

خواص طبیعی الیاف پشم به کار رفته در فاستونی های پشم ترویرا باعث می شود این پارچه ها برتری محسوسی نسبت به انواع مشابه خود با ترکیبهای دیگر چون ترویرا ویسکوز داشته باشند.
تنفس طبیعی پوست و هم دمایی مناسب این پارچه ها در فصول سرد و گرم سال عامل برتری و محبوبیت آنهاست،
خاصیتی که الیاف مصنوعی عکس آن را ایجاد می کنند و با ایجاد احساس سرما در فصول سرد و گرما در فصول گرم وضعیتی کلافه کننده برای فرد به وجود می آورند.

پارچه های فاستونی پشم ترویرا مراحل تکمیل طولانی و متنوعی دارند که باعث و ضامن کیفیت و دوام آنهاست.
ثبات رنگ و کیفیت پارچه و تول نشدن در اثر سایش معنای دوام کیفیت فاستونی های پشم ترویرا ست.

خوش دوخت و خوش ایست بودن خصیصه مهم دیگر پارچه های فاستونی پشم ترویرا ست که در دوخت کت و شلوار و کت و دامن و مانتوهای رسمی بسیار مهم است.
اتوپذیری بالا و برگشت پذیری عالی از چروک نقطه قوت دیگری ست که در مرتب و آراسته ماندن لباس هنگام استفاده خصوصا در ساعات طولانی کاری یا جلسات و مجالس اهمیت خود را نشان می دهند.

طرح سنجاقی یکی از طرحهای پرطرفدار پارچه های فاستونی است که از طرف طیف گسترده و متنوعی از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اقبال مواجه شده است.
دلیل این اقبال عمومی شاید در جلوه جذاب این طرح باشد.
رد شدن نخهای تار و پود از روی همدیگر به صورتی است که طرحی شبیه ته سنجاق ته گرد روی پارچه پدید می آورد و شاید علت نامگذاری این طرح به نام سنجاقی همین باشد...

بیشتر

کمتر

سنجاقی 

 • رنگ سورمه ای این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد . رنگهای زیبا و دلنشین این کالیته سلیقه مشکل پسندان را به خوبی پاسخ می دهد . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است. 

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • رنگ کرم روشن این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ با طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد . رنگهای زیبا و دلنشین این کالیته سلیقه مشکل پسندان را به خوبی پاسخ می دهد .

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • رنگ کرم موکا ی این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد . رنگهای زیبا و دلنشین این کالیته سلیقه مشکل پسندان را به خوبی پاسخ می دهد .

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد . رنگهای زیبا و دلنشین این کالیته سلیقه مشکل پسندان را به خوبی پاسخ می دهد . این محصولات قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی هستند.

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • رنگ آبی روشن این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد .   برای شستشوی این محصول از آب ۳۰ درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید .

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • رنگ آبی نفتی این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد .   این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است .برای شستشوی این محصول از آب ۳۰ درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید .

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • رنگ بادمجانی (بنفش تیره) این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد .   این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است .برای شستشوی این محصول از آب ۳۰ درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید .

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • رنگ ترکیبی یاسی-بنفش این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد .  این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است .برای شستشوی این محصول از آب ۳۰ درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید .

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • رنگ ترکیبی قهوه ای روشن این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد .  این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است .برای شستشوی این محصول از آب ۳۰ درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید .

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • رنگ ترکیبی کرم نسکافه ای این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد .  این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است .برای شستشوی این محصول از آب ۳۰ درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید .

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • رنگ ترکیبی طوسی-مشکی این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد .  این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است .برای شستشوی این محصول از آب ۳۰ درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید .

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • کالیته ی 60557 مطهری با ترکیب فوق العاده ی پشم ترویرا در طرح سنجاقی ، سفارش اختصاصی بازاربزازی به این شرکت در طیف رنگی گسترده و چشم نواز است که دست شما را در انتخاب باز می گذارد . رنگ شماره ی 40 رنگ نسکافه ای این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است .برای شستشوی این محصول از آب ۳۰ درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید . دیگر...

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف