یک پارچه فاستونی سبز خوب باید ماندگاری رنگ بالا، استحکام کافی و برگشت پذیری عالی از چروک داشته باشد. رنگ سبز آن بهتر است ترکیبی باشد تا ست کردن آن راحت تر شود.

برگشت پذیری خوب از چروک و اتو پذیری بالا از دیگر ویژگی‌های ضروری پارچه ای است که خصوصا برای شلوار یا محیط کار و تحصیل انتخاب میشود.

تکمیل خوب پارچه های فاستونی تولید تولید کنندگان برتر ایرانی باعث شده این پارچه های فاستونی به غیر از داشتن رنگ ثابت و ایست خوب به هنگام دوخت ، پس از استفاده تول نشوند و کیفیت خود را حفظ کنند .

نکاتی برای خرید پارچه فاستونی سبز

 اگر قصد دوخت لباس رسمی دارید از فاستونی پشم ترویرا استفاده کنید، این ترکیب مرغوب ترین ترکیب پارچه ی فاستونی ست چرا که الیاف پشم طبیعی به کار رفته در آن در عین داشتن خاصیت همدمایی طبیعی در فصول مختلف، برگشت پذیری عالی از اتو و ایست عالی هنگام دوخت دارند.

در کالیته های 60557 و 605.142 مطهری و 60216 جامعه می توانید نمونه های این نوع پارچه فاستونی سبز رنگ را مشاهده نمایید.

اما اگر برای مصرف مدام و روزمره به دنبال تهیه ی یک کت فاستونی سبز خوش رنگ برای خودتان یا کارمندان موسسه و شرکت متبوعتان هستید بهتر است از فاستونی های ترویرا ویسکوز استفاده کنید.
این فاستونی ها دوام بالایی دارند و مناسب لباس فرم مدارس، شرکت‌ها و موسسات مالی و بانک‌ها هستند (شاید ترکیب کت سبز و شلوار خاکستری را به عنوان لباس فرم دبیرستان در برخی فیلم‌ها دیده باشید).

ویژگی‌های یک پارچه فاستونی سبز  خوب

 یک پارچه ی فاستونی سبز  خوب باید ماندگاری رنگ بالا، استحکام کافی، ایست خوب و برگشت پذیری عالی از چروک داشته باشد.

رنگ سبز آن بهتر است ترکیبی باشد تا ست کردن آن راحت تر باشد.

برگشت پذیری خوب از چروک و اتو پذیری بالا از دیگر ویژگی‌های ضروری پارچه ای است که خصوصا برای شلوار یا محیط کار و تحصیل انتخاب میشود.

تکمیل خوب پارچه های فاستونی تولید تولید کنندگان برتر ایرانی باعث شده این پارچه های فاستونی به غیر از داشتن رنگ ثابت و ایست خوب به هنگام دوخت ، پس از استفاده تول نشوند و کیفیت خود را حفظ کنند.

تولیدکنندگان پارچه فاستونی سبز

شرکت‌های جامعه و مطهری از بهترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان فاستونی در ايران هستند. کیفیت بالای محصولات آنها زبانزد خاص و عام است پس اگر پارچه فاستونی سبز تولید این شرکت‌ها تهیه نمایید از ماندگاری رنگ و کیفیت پارچه کت و شلوار یا کت و دامن تان آسوده خاطر باشید.

پس از یافتن پارچه فاستونی سبز  مورد نیاز و علاقه تان نوبت ماست که به عنوان فروشگاه اینترنتی تخصصی عرضه ی پارچه فاستونی در ایران ضمانت اصالت، کیفیت و قیمت خرید شما را به عهده بگیریم.

ما به عنوان سفارش دهنده و پخش کننده ی دست اول محصولات کارخانجات مطهری، جامعه و کوکما با پایین ترین قیمت ممکن این محصولات را به شما عرضه می کنیم و بیشترین سود هنگام خرید را که خرید کالای بااصالت و باکیفیت با قیمت مناسب است نصیب شما می کنیم .

سرعت بالای ارائه خدمات

 در تهران  تا 4 ساعت پس از ثبت سفارش و در شهرستان ها بین یک تا سه روز کاری بسته به مسیر و انتخاب روش ارسال از طرف شما، با بسته بندی زیبا سفارش خود را درب منزل یا محل کارتان تحویل خواهید گرفت.

ما امکان ارسال نمونه ی پارچه فاستونی های سبز رنگ و هر پارچه فاستونی مدنظر را هم برای شما فراهم کرده ایم ، پس اگر مغازه دار یا تولیدکننده هستید یا فقط مایلید طرح پارچه ای را از نزدیک ببینید کافی ست با ما تماس بگیرید یا به پیج اینستای ما دایرکت بدهید .

یک پارچه فاستونی سبز خوب باید ماندگاری رنگ بالا، استحکام کافی و برگشت پذیری عالی از چروک داشته باشد. رنگ سبز آن بهتر است ترکیبی باشد تا ست کردن آن راحت تر شود.

برگشت پذیری خوب از چروک و اتو پذیری بالا از دیگر ویژگی‌های ضروری پارچه ای است که خصوصا برای شلوار یا محیط کار و تحصیل انتخاب میشود.

تکمیل خوب پارچه های فاستونی تولید تولید کنندگان برتر ای...

بیشتر

کمتر

سبز 

 • کالیته ی 605.142 مطهری از ترکیب مرغوب 45% پشم ، 55% ترویرا بهره می برد . بافت جودون این کالیته و تنوع رنگی زیبا و شاداب آن غیر از لباسهای مردانه مناسب کت و دامن و مانتوهای خانم ها نیز هست . رنگ شماره 15 رنگ یشمی این کالیته است . برای دیدن رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  2,415,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • کالیته ی 60557 مطهری با ترکیب فوق العاده ی پشم ترویرا در طرح سنجاقی ، سفارش اختصاصی بازاربزازی به این شرکت در طیف رنگی گسترده و چشم نواز است که دست شما را در انتخاب باز می گذارد . رنگ شماره ی 46 رنگ سبزماشی این کالیته است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است .برای شستشوی این محصول از آب ۳۰ درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید . دیگر...

  2,610,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 61 رنگ یشمی تیره معروف به سبز نیروی انتظامی این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف...

  2,590,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • کالیته ی 605.142 مطهری از ترکیب مرغوب 45% پشم ، 55% ترویرا بهره می برد . بافت جودون این کالیته و تنوع رنگی زیبا و شاداب آن غیر از لباسهای مردانه مناسب کت و دامن و مانتوهای خانم ها نیز هست . رنگ شماره 14 رنگ سبز پسته ای این کالیته است . برای دیدن رنگهای این کالیته اینجا کلیک کنید .

  2,415,000 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  این کالیته با طرح دیپلمات و ترکیب پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا با طیفی متنوع از رنگهای تیره و روشن ارائه شده است . این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است . برای شستشو از آب ۳۰ درجه سانتیگراد و مایع شستشو یا پودرهای استاندارد استفاده نمایید .

  2,275,000 ریال ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  رنگ زیتونی این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد .   برای شستشوی این محصول از آب ۳۰ درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید .

  2,610,000 ریال ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  رنگ ترکیبی سبز-مشکی تیره (ماشی) این کالیته یکی دیگر از محصولات شرکت مطهری است که دارای ترکیب مرغوب و پرطرفدار ۴۵٪ پشم ۵۵٪ ترویرا ست . کالیته 60557 دارای بیست رنگ در طرح سنجاقی است که طیف رنگهای تیره و روشن را پوشش می دهد .  این محصول قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است .برای شستشوی این محصول از آب ۳۰ درجه و شوینده های استاندارد استفاده نمایید .

  2,610,000 ریال ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  طرح این پارچه سوزنی و ترکیب تشکیل دهنده ی آن 45% پشم استرالیایی و 55% ترویرا است . این کالیته سفارش اختصاصی بازاربزازی به شرکت جامعه است . زیردست این پارچه فاستونی ظریف و مناسب چهارفصل است . رنگ شماره 84 رنگ سبز سدری این کالیته است . رنگهای این کالیته بسیار متنوعند به طوری که کمتر کالیته ای از پارچه های فاستونی دارای چنین طیف رنگی گسترده ای است .

  2,590,000 ریال ناموجود
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف