پست های پربازدید

پست های داغ

تولید کننده‌ها

محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

فروش عمده پارچه فاستونی

فروش عمده پارچه فاستونی

توجه داشته باشید که مجموع خرید ۳۰ متر از چند طاقه (چند رنگ یا چند طرح مختلف) فروش عمده محسوب نمی شود چرا که فروشنده مجبور است طاقه پارچه ای را برای انجام سفارش شما برش بزند و در این صورت باید به قیمت فروش متری یا خرده فروشی قیمت را محاسبه نماید.

پارچه لباس فرم

پارچه لباس فرم

لباس فرم یا لباس متحدالشکل لباسی ست که کارمندان یا اعضای یک شرکت یا سازمان یا بانک یا موسسات آموزشی و مدارس در ساعات حضور خود در محل کار یا تحصیل برتن می کنند.

پارچه مانتو اداری

پارچه مانتو اداری

یکی از مصارف عمده ی مانتو، مانتوهای اداری یا مانتو فرم شرکت‌ها، سازمانها و بانک ها ست. خانمهای شاغل برای ساعات کاری خود از شکل و فرم خاصی از مانتو که آنها را به نام مانتو اداری می شناسیم استفاده می کنند. این مانتوها مدلهای رسمی و خاصی دارند که هم بانوان هنگام کار راحت باشند هم مدل و طرح آنها مناسب مکان و موقعیت کاری آنها باشد.

پارچه کت و شلوار زنانه

پارچه کت و شلوار زنانه

کت و شلوار زنانه در خارج از ایران یکی از لباس های رسمی و اداری مورد استفاده در محل کار به دلیل پوشش مناسب و فرم مرتب و زیبای آن است، گرچه امروزه این استایل توسط بسیاری از چهره های سرشناس و سلبریتی ها در مراسم رسمی مختلف و فستیوال‌های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه کت و شلوار ترک

پارچه کت و شلوار ترک

فاستونی های ترک ظریف و دارای طرحهای مدروز هستند و برای لباس‌های رسمی مناسب ترند چرا که در استفاده و شستشوی مکرر به دلیل ظرافت بافت به سرعت مستهلک می شوند که با توجه به قیمت بسیار بالای آن ها در بازار مقرون به صرفه نیستند.

پارچه مطهری اصل

پارچه مطهری اصل

پارچه های فاستونی مطهری از الیاف بهترین نوع پشم تایید شده در دنیا، پشم گوسفندان نژاد مرینوس استرالیایی و الیاف ترویرا مرغوب تولید می شوند. پشم نژاد مرینوس نسبت به دیگر نژادهای گوسفندان دارای طول بلند تری است و به همین دلیل گره کمتری در نخ ریسیده شده ایجاد نموده و کیفیت بالاتری به نخ می دهد.

بهترین برند پارچه کت و شلوار

بهترین برند پارچه کت و شلوار

کت و شلوار رسمی ترین لباس آقایان در تمام دنیاست و نقطه ی اشتراک همه ی مردان با سلیقه ها و علایق متنوع است. هر سبک یا استایلی که داشته باشید بالاخره حداقل یک دست کت و شلوار بین لباس‌های خود دارید یا به آن نیاز پیدا کرده اید.

پارچه فاستونی انگلیسی

پارچه فاستونی انگلیسی

انقلاب صنعتی در انگلستان در سه زمینه ی بافندگی، زغال سنگ و ذوب آهن در بازه ی زمانی سال‌های ۱۷۶۰ تا ۱۸۴۰ میلادی رخ داد. صنعتی شدن به معنی استفاده از نیروی ماشین به جای نیروی انسان است. انقلاب صنعتی ابتدا از انگلستان شروع شد و زمینه ی پیشرفت صنعتی در این کشور را فراهم کرد.

بهترین پارچه فاستونی و آشنایی با انواع آن

بهترین پارچه فاستونی و آشنایی با انواع آن

اتفاق نظر اهل فن بر این است که تعیین بهترین پارچه ی فاستونی برای شما به نیاز و مورد مصرف شما بستگی دارد. پارچه های فاستونی با ترکیب پشم ترویرا با آنکه مرغوب ترین نوع پارچه ی فاستونی هستند اما پیشنهاد همیشگی ما به شما نیستند.

گالری عکس

گالری عکس

در این گالری مجموعه ای از عکسهای اختصاصی بازاربزازی را که از پارچه های فاستونی این سایت تهیه شده اند ملاحظه خواهید کرد .