پست های پربازدید

پست های داغ

تولید کننده‌ها

محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

پارچه کت و شلوار ترک

پارچه کت و شلوار ترک

فاستونی های ترک ظریف و دارای طرحهای مدروز هستند و برای لباس‌های رسمی مناسب ترند چرا که در استفاده و شستشوی مکرر به دلیل ظرافت بافت به سرعت مستهلک می شوند که با توجه به قیمت بسیار بالای آن ها در بازار مقرون به صرفه نیستند.

پارچه مطهری اصل

پارچه مطهری اصل

پارچه های فاستونی مطهری از الیاف بهترین نوع پشم تایید شده در دنیا، پشم گوسفندان نژاد مرینوس استرالیایی و الیاف ترویرا مرغوب تولید می شوند. پشم نژاد مرینوس نسبت به دیگر نژادهای گوسفندان دارای طول بلند تری است و به همین دلیل گره کمتری در نخ ریسیده شده ایجاد نموده و کیفیت بالاتری به نخ می دهد.

بهترین برند پارچه کت و شلوار

بهترین برند پارچه کت و شلوار

کت و شلوار رسمی ترین لباس آقایان در تمام دنیاست و نقطه ی اشتراک همه ی مردان با سلیقه ها و علایق متنوع است. هر سبک یا استایلی که داشته باشید بالاخره حداقل یک دست کت و شلوار بین لباس‌های خود دارید یا به آن نیاز پیدا کرده اید.

پارچه فاستونی انگلیسی

پارچه فاستونی انگلیسی

انقلاب صنعتی در انگلستان در سه زمینه ی بافندگی، زغال سنگ و ذوب آهن در بازه ی زمانی سال‌های ۱۷۶۰ تا ۱۸۴۰ میلادی رخ داد. صنعتی شدن به معنی استفاده از نیروی ماشین به جای نیروی انسان است. انقلاب صنعتی ابتدا از انگلستان شروع شد و زمینه ی پیشرفت صنعتی در این کشور را فراهم کرد.

بهترین پارچه فاستونی و آشنایی با انواع آن

بهترین پارچه فاستونی و آشنایی با انواع آن

اتفاق نظر اهل فن بر این است که تعیین بهترین پارچه ی فاستونی برای شما به نیاز و مورد مصرف شما بستگی دارد. پارچه های فاستونی با ترکیب پشم ترویرا با آنکه مرغوب ترین نوع پارچه ی فاستونی هستند اما پیشنهاد همیشگی ما به شما نیستند.

گالری عکس

گالری عکس

در این گالری مجموعه ای از عکسهای اختصاصی بازاربزازی را که از پارچه های فاستونی این سایت تهیه شده اند ملاحظه خواهید کرد .

تاریخچه کت و شلوار

تاریخچه کت و شلوار

ایرانیان نخستین مردمانی بودند که کت آستین‌دار و شلوار می‌پوشیدند. مردمان تمدن‌های دیگر، بابلی‌ها، آشوری‌ها ...

بزرگترين مزيت پارچه هاى فاستونى پشم ترويرا

بزرگترين مزيت پارچه هاى فاستونى پشم ترويرا

همه ما از لباسهايى كه در تابستان گرم و در زمستان سردند در عذابيم .و علت آزاردهندگى اين پارچه ها همانطور كه همه مى دانيم الياف مصنوعى به كار رفته در بافت پارچه است . اما در مقابل الياف طبيعى نخ و پشم كاركردى عكس الياف مصنوعى دارند

کاربرد پارچه فاستونی

کاربرد پارچه فاستونی

پارچه های فاستونی جزو پارچه های پر طرفدار میان آقایان و خانم ها به حساب می آید که توانسته حجم زیادی از سرمایه گذاری ها را به خود اختصاص دهد.