تولید کننده‌ها

محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

فاستونی های جدید لاکرادار (کشی)

فاستونی های جدید لاکرادار (کشی)

امروزه لباس‌های با برش فیت و اسلیم فیت پرطرفدار و مد روز هستند، این برش‌ها لباس را جذب تن نشان میدهند و بسیار در طراحی لباس‌های زنانه و مردانه به کار گرفته می شوند.
یکی از نیازهای اصلی لباس‌های فیت و اسلیم، استفاده از پارچه های کشسان است چرا که تنها پارچه هایی که خاصیت ارتجاعی بالا داشته باشند می توانند در عین راحتی و ایست خوب، برشهای بدن نمای طرحهای اسلیم را پاسخگو باشند.

پارچه های فاستونی به علت خاصیت کم کشسانی در این زمینه مورد استفاده نبودند اما ترکیبات جدید پلی استر ویسکوز لاکرا با قابلیت کشسانی بالا امروزه طرفداران بسیاری یافته اند.
خانمها و تولیدی های زنانه خصوصا به این پارچه ها استقبال خوبی نشان داده اند چرا که این پارچه های فاستونی در عین استحکام و کیفیت و برگشت پذیری خوب از چروک با دارا بودن خاصیت کشسانی بالا در کت و شلوار و مانتوهای زنانه و مصارف روزمره به خوبی انتظارات مصرف کننده را پاسخ داده اند.

در فیلم زیر میتوانید زیبایی و انعطاف پذیری بالای این پارچه های فاستونی شرکت کوکما را ملاحظه فرمایید .

کالیته 15L berdan : ترکیب 65% پلی استر  و 33% ویسکوز  همراه با 2% لاکرا (کش) ،  با طرح دیپلمات و بافت کج راه در 3 رنگ زیبا


کالیته 30L berdan : ترکیب 65% پلی استر  و 33% ویسکوز  همراه با 2% لاکرا (کش) ،  با طرح دیپلمات کشی در 5 رنگ زیبا

کالیته 30l بردن کوکما

کالیته 16L Berdan : ترکیب 65% پلی استر  و 33% ویسکوز  همراه با 2% لاکرا (کش) ،  با طرح ساده و در7 رنگ زیبا

کالیته 16l بردن کوکما

بازار بزازی مرجع تخصصی فروش پارچه با بهترین برندهای فاستونی 

بازار بزازی این امکان را برای شما عزیزان  فراهم کرده است تا بتوانید در کمترین زمان ، با بررسی و انتخاب، کالای مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت کالای مورد نظر را برای شما ارسال نمایند.

برای ارسال درخواست بهتر است حتما مشخصات اصلی خود مانند تلفن و ایمیل را در قسمت ثبت نام کاربری ثبت نمایید تا بتوانیم در صورت نیاز با شما در تماس باشیم.

لینک بازار بزازی : http://bazarbazazi.ir

تلفن های تماس:

02155611578
09901783260

 میتوانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید :bazar_bazazi@

از شنبه تا چهارشنبه، 9 تا 18 آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

نظرات بازدیدکنندگان