تولید کننده‌ها

محصولات ویژه

در حال حاضر محصول ویژه‌ای موجود نیست.

پارچه فاستونی انگلیسی

پارچه فاستونی انگلیسی

پارچه های فاستونی انگلیسی یکی از سابقه دارترین پارچه ها در بازار ایران هستند.
این پارچه های فاستونی با مارک های سلکا، هیلد و هادسفیلد وارد ایران می شدند.
انقلاب صنعتی در انگلستان در سه زمینه ی بافندگی، زغال سنگ و ذوب آهن در بازه ی زمانی سال‌های ۱۷۶۰ تا ۱۸۴۰ میلادی رخ داد.
صنعتی شدن به معنی استفاده از نیروی ماشین به جای نیروی انسان است.
انقلاب صنعتی ابتدا از انگلستان شروع شد و زمینه ی پیشرفت صنعتی در این کشور را فراهم کرد.
استفاده از دستگاه‌ها به جای روش‌های تولید دستی، ساخت مواد شیمیایی جدید و روش‌های تولید آهن جدید، افزایش استفاده از نیروی بخار و آب، ساخت ماشین ابزارها و ظهور کارخانه‌های تولید مکانیزه از جمله مهم‌ترین تحولات در این انقلاب می‌باشد.

آغاز تولید فاستونی در ایران

از حدود صد سال پیش و پس از علاقه ی عموم به استفاده از کت و شلوارهای فاستونی، صنعت گران ایرانی نیز وارد عرصه ی تولید پارچه ی فاستونی شدند.
صنایع کیش بافی نیمه صنعتی اصفهان جای خود را به تولیدکنندگان صنعتی فاستونی دادند و اولین قطب تولید فاستونی ایرانی در اصفهان شکل گرفت.

مردانی مستعد و باپشتکار که نام بسیاری از آنان روی کارخانه های تولید فاستونی قرار دارد پیشرفت بزرگی در صنعت نساجی ایران پدید آوردند.

کارخانه های کازرونی، برادران همدانیان اصفهان، وطن، تاج، پارچ فاستون، ریس باف، صنایع پشم افشار، ایران مرینوس، برک و مقدم کارخانجاتی بسیار فعال و باکیفیت بودند. محصولات این کارخانه ها در صنعت پوشاک اروپا استفاده می شد و طرفدار داشت.

متاسفانه جنگ تحمیلی، تحریم‌ها و سوءمدیریت، بسیاری از کارخانه های نساجی را به تعطیلی کشاند اما همت کارگران و مدیران ایرانی خونی تازه در رگهای صنعت نساجی به جریان انداخت و دوباره فاستونی های باکیفیت ایرانی روانه ی بازار شدند.
امروزه برندهایی چون مطهری، جامعه و کوکما بهترین پارچه ی فاستونی ایرانی را تولید و به بازار عرضه می کنند.

امروزه برخی از شرکت‌های چینی و هندی با آرم برندهای داخلی چون مطهری و جامعه سعی در فروش محصولات فیک خود دارند که آشنایی شما با پارچه ی فاستونی دست آن ها را رو خواهد کرد.

بهترین پارچه فاستونی

پارچه های فاستونی تحت لیسانس انگلیس در ایران

بعد از انقلاب کارخانجاتی مانند جامعه و مطهری با انجام مذاکراتی با این برندها اجازه ی تولید بخشی از محصولات خود تحت لیسانس این برندها و استفاده از مارک آنها را به دست آوردند.
کارخانه های انگلیسی بابت این اجازه مبلغی را از تولیدکنندگان ایرانی دریافت می کردند.
در حال حاضر هم این نوع تولید تحت لیسانس در این کارخانه ها وجود دارد و شما در کنار نام سلکا و هیلد و... نام برند ایرانی تولیدکننده ی آن مانند جامعه و مطهری را هم مشاهده می کنید.
این تولیدکنندگان دیگر محصولات خود را نیز با کیفیت بالا و تکمیل و فینیش عالی به بازار عرضه می کنند و مرغوبیت محصولات آن ها زبانزد خاص و عام است.

کلام آخر 

دنیای مدرن امروز با سرعت و تلاش فراوان رو به سوی پیشرفت و تکامل دارد و درنگ و انفعال را برنمی تابد، امیدواریم به رغم مشکلات و موانع موجود همت و پشتکار صنعتگران این مرز و بوم پشتوانه ی پیشرفت روزافزون صنعت نساجی و بافندگی ایران عزیزمان شود و عزت و شکوه جهانی را به محصولات ایرانی هدیه دهد.

کارخانه های تولید فاستونی در ایران با عقد قرارداد با پخش کنندگان اصلی و عمده فاستونی در بازار و پذیرش سفارش طرح و متراژ تولید از آنها اقدام به تحویل پارچه به این بنکداران می کنند و بنکداران پارچه با توزیع پارچه فاستونی به قیمت عمده به مغازه داران و تولیدکنندگان محصول را به بازار مصرف می رسانند.
کارخانه ها در ازای پذیرش سفارش تولید چند یا چندین هزار متر از بنکداران پارچه فاستونی مورد نظر را به آنها تحویل می دهد و بنکداران با فروش یک طاقه تا چند عدل به مصرف کنندگان این پارچه را به قیمت عمده با بازار مصرف می رسانند.
این قیمت، قیمت پایه پارچه فاستونی یا قیمت کف بازار است و اصطلاح قیمت کارخانه در مورد پارچه فاستونی به این شکل معنا می شود.

بازار بزازی مرجع تخصصی فروش پارچه فاستونی در ایران.
بازار بزازی با ارائه دست اول محصولات برندهای برتر ایرانی با ضمانت اصالت، کیفیت و قیمت این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در کمترین زمان ، با بررسی و مقایسه محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل یا محل مورد نظر خود دریافت نمایید.
بازاربزازی به عنوان سفارش دهنده عمده به کارخانجات تولید کننده طرحهای خاص و منحصر به فردی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و با ارائه قیمت عمده پایه بازار به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، امکان خرید عمده را نیز فراهم نموده است.
https://bazarbazazi.ir
راههای ارتباطی ما :
02155611578
09901783260

از شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 و پنجشنبه ها 9 الی 14 آماده ارسال سفارشات شما هستیم.
پیج اينستاگرام ما @bazar_bazazi تمامی ساعات روز و ایام تعطیل آماده پاسخگویی و دریافت سفارشات است.
خاص و شیک پوش باشید.

نظرات بازدیدکنندگان