فروش عمده

به اطلاع شما عزیزان میرسانیم که خريد عمده از طریق سایت امکان پذیر است و با خرید 30 متر یا بیشتر از هر پارچه ، از قیمت عمده برخوردار میشوید.

همچنین در خریدهاى غير عمده نیز به ازای خرید هر متر پارچه امتیاز دریافت مى کنید و مى توانيد در خریدهای بعدی از تخفیف نقدی این امتیازات بهره ببرید.

بازار بزازی به عنوان نماینده فروش و پخش کننده عمده پارچه فاستونی باکیفیت ایرانی ، در این بخش با ارائه امکان فروش عمده برای کاربران عزیز امکان خریدی راحت و مطمئن را در اختیار تولیدکنندگان ، شرکتها ، ارگانها ، سازمانها و فروشندگان عزیز قرار می دهد . بازار بزازی با ارائه محصولات به قیمت درب کارخانه به شما اطمینان می دهد فاستونی با کیفیت ایرانی را با بهترین قیمت خریداری نموده اید . برای کسب اطلاعات ، دریافت کالیته و عقد قرارداد با دفتر بازار بزازی به شماره ۵۵۶۱۱۵۷۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید .

به منظور تسهیل و تسریع کار سازمانها و شرکتها که به دنبال یافتن تولیدکنندگان معتبر پوشاک برای تامین لباس فرم کارمندان و نیازهایی از این دست هستند در این بخش به معرفی تولید کنندگان معتبر صنعتی نیز خواهیم پرداخت :

۱ - پوشاک آرشاک

عشق ، علاقه ، پشتکار و حسّ مسئولیت به هم نوع بعد از قریب 50 سال کسب علم و تجربه در داخل و خارج در بزرگترین کشورهای صاحب نام پوشاک جهان بالاخره به بار نشست و خود را بصورت یک کارخانه بزرگ تمام صنعتی با بهترین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته از کشورهای بزرگ و صاحب نام جهان متجلی ساخت و نام آرشاک را با ریشه ایرانی تاریخی بر او نهادیم .


آرشاک از لحاظ علمی و صنعتی چنان آماده و محیا شده است که فکر خرید پوشاک خارجی را از ذهن ها دور کرده است . لذا آرشاک در بخش اجرای قراردادهای بزرگ تهیه پوشاک پرسنل و کارمندان سازمان های دولتی و خصوصی اقدام به تشکیل تیم های مجرب اندازه گیری و سیستم کامپیوتری تطبیق سایز با اندام به بالاترین سطح ممکن رسانده که در زمان تعیین شده تک تک سفارشات را در هر تعداد با نام و نشان شخص بر روی آن تقدیم می نماید.


آرشاک برای تمام قشر های جامعه پوشاک با سلیقه و مطلوب را که باعث راحتی جسم و شخصیت والای آن ها می باشد در نمایندگی ها و شعب بزرگ در بیشتر استان ها و شهرستان های کشور در اختیار قرار می دهد.
آرشـــاک آمــاده عقد قرارداد پوشــاک پرسنــل ادارات و سازمان ها و مشتـــریان محترم می باشد .

 برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر به سایت این کارخانه به نشانی http://www.arshaak.ir/ مراجعه نمایید .

۲ - دوخت صنعتی پوشیران

 مدیریت دوخت پوشیران آماده ارائه بهترین دوخت صنعتی با گارانتی کیفی در سطح گسترده است . تلفنهای تماس ۵۵۳۰۸۲۲۸-۰۲۱ و ۰۹۱۲۲۳۳۲۴۱۷ آماده پاسخگویی به شما هستند .